Bioomikud (Remix)
Viitsid ehk sisse logida?

Join the forum, it's quick and easy

Bioomikud (Remix)
Viitsid ehk sisse logida?
Bioomikud (Remix)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Molekulaarne biotehnoloogia
Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 EmptyNelj Veeb 20, 2014 9:07 am by SilviaIngrid

» Etoloogia?
Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 EmptyTeis Nov 26, 2013 10:04 pm by SilviaIngrid

» önäuntsment!!
Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 EmptyEsm Märts 11, 2013 11:40 pm by Ainar

» Füüsikaline keemia
Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 EmptyTeis Veeb 12, 2013 1:12 pm by Pulgakomm

» ornitoloogia
Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 EmptyTeis Jan 01, 2013 8:38 pm by Indrek

» Mõtteterad
Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 EmptyKolm Dets 19, 2012 3:36 pm by hedi

» Mikrobioloogia II
Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 EmptyTeis Dets 04, 2012 2:42 pm by maria255

» Süstemaatiline mükoloogia
Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 EmptyTeis Nov 13, 2012 6:55 pm by Saepurulaps

» Ökoloogia rakendused
Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 EmptyPüh Nov 11, 2012 2:36 pm by b05570

Gallery


Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty
Mai 2024
EsmTeisKolmNeljReedeLaupPüh
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

+6
jannu014
Liisa
Krike
leanella
hedi
Pätu
10 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  jannu014 Teis Okt 14, 2008 3:40 pm

Minek on iga ilmaga?! Kes telgikohta tahavad siis lisage mind msn-i ja tulge rääkima nt. Ja kuhupoole me siis sõidame ja mitu peatust?Razz
jannu014
jannu014
Biotuutor

Postituste arv : 80
Age : 35
Asukoht : Tartu
Registration date : 12/09/2008

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  Pätu Teis Okt 14, 2008 4:17 pm

Nu, ma usun, et kui rahet just ei saja, siis on mineks iga ilmaga.
Ma ei teagi, kunagi keegi mingeid ideid välja pole käinud, siis ilmselt sõidame ühe peatuse Tallinna poole ehk siis tuleme Tabiveres maha.
Pätu
Pätu
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 99
Age : 34
Asukoht : Tallinn/Tartu
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  jannu014 Teis Okt 14, 2008 4:21 pm

Üks idee tglt tuli. Kui Kaareperes maha minna, siis Kassinurme mäed (ja linnus) ei tohiks sealt kaugele jääda. Aga, kuna seal tõenäoliselt nagunii suvel palju üritusi ja sinna vast ikka satub siis oleks niisama ekslema minna põnevam. Ja metsikum loodus on meile (bioloogidele) tõenäoliselt märksa huvitavam.
jannu014
jannu014
Biotuutor

Postituste arv : 80
Age : 35
Asukoht : Tartu
Registration date : 12/09/2008

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  Pätu Kolm Okt 15, 2008 6:50 pm

Mm, nu, Kaarepere on ju vaid peatus edasi Tabiverest, et me saame ju raudteejaamas otsustada, kas sõidame ühe või kaks peatust. Smile

Seda ka, et mina võtan ise endale toidu kaasa. Niiet, mind pole vaja ühisesse söögitegemisse kaasata. Wink
Pätu
Pätu
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 99
Age : 34
Asukoht : Tallinn/Tartu
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  hedi Kolm Okt 15, 2008 7:53 pm

Panen ette sõita rongiga Tabiverre, sealt suunduda saadjärve lähistele eesmärgiga järvele tiir peale teha (marsruut tabivere - Valgma - Vanakubja - Saadjärve - Kukulinna. Kui ma seda niru kaarti õigesti vaatasin, ei tohiks ring üle 17 km tulla, kahe päeva peale mõnus lonkimine. Ööbimiseks veekogu leidmisega ei tule samuti probleemi. Kui hommikul enam kõndida ei viitsi, võib Kukulinnast otse Tln-Trt maanteele põrutada ja häälega mõne kena auto peale ronida.
Kaart siin: http://maps.google.com/ , trükkige sisse tabivere

Sinna läheb rong esmaspäeval, 20 oktoobril:
Lähtejaam: Tartu, Sihtjaam: Tabivere

0321 Tartu-Jõgeva 14:30:00 14:50:00 13.00 EEK

Tagasi saab: http://www.bussireisid.ee/index.html?timm=1224092724

Huvi pärast võib lugeda vot seda http://www.rmk.ee/pages.php3/010310, kuigi ma usun, et meile, looduslastele seal midagi uut ei leidu Wink

Toiduga teeks siis seekord nii, et igaüks võtab enda jagu toitu kaasa, kohapeal tekitaks mingi ühise "laua". Keegi, kel telki selgas pole võtaks ühe pisema poti ka kaasa, saaks kõigile kasutamiseks vett keeta. Palun öelge, kes ise telki ei kanna.
hedi
hedi
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 187
Age : 35
Asukoht : Tartu
Registration date : 09/09/2008

http://www.nipernaadi.ee

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  jannu014 Nelj Okt 16, 2008 1:19 pm

Miks mul on selline tunne, et telgikohti tuleb rohkem kui inimesi. Minuga pole keegi siiamaani ühendust võtnud telgikoha soovi suhtes - oletan, et pole tahtjaid.?! kas kellelgi on vaba kohta telgis? Ma ei hakkaks üksi suurde telki laiama minema.Very Happy
jannu014
jannu014
Biotuutor

Postituste arv : 80
Age : 35
Asukoht : Tartu
Registration date : 12/09/2008

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  hedi Reede Okt 17, 2008 9:39 pm

Esitades hüpoteetilise situatsiooni, et esmaspäeval sajab. Kes minuga ikkagi metsa tuleb?


Viimati muutis seda hedi (Reede Okt 17, 2008 11:34 pm). Kokku muudetud 1 kord
hedi
hedi
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 187
Age : 35
Asukoht : Tartu
Registration date : 09/09/2008

http://www.nipernaadi.ee

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  Pätu Reede Okt 17, 2008 10:18 pm

Mina tulen, kui mu magamiskott kohale jõuab.
Pätu
Pätu
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 99
Age : 34
Asukoht : Tallinn/Tartu
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  jannu014 Püh Okt 19, 2008 2:20 pm

Kas on siis minek või mitte?! ja kui palju meid on? Esmasp. ja teisip. ei pidavat sadama.Razz
jannu014
jannu014
Biotuutor

Postituste arv : 80
Age : 35
Asukoht : Tartu
Registration date : 12/09/2008

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  Pätu Püh Okt 19, 2008 3:19 pm

Jap, on minek! Very Happy
Pätu
Pätu
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 99
Age : 34
Asukoht : Tallinn/Tartu
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  hedi Püh Okt 19, 2008 5:41 pm

edit: Võtan kaasa ühe pisikese poti, kel vaja kasutada, saab laenata, pole mõtet mitut tassida Smile

Palju meid tuleb, näeme ilmselt rongijaamas Smile Toredamad tulevad.
hedi
hedi
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 187
Age : 35
Asukoht : Tartu
Registration date : 09/09/2008

http://www.nipernaadi.ee

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  Liisa Esm Okt 20, 2008 12:26 am

Nonii...ma jõudsin nüüd Saaremaalt koju ja kell on 1 läbi juba...ja homme ma olen vist nõmekas ja ei tule...mingisugune õudne kohusetunne hakkas kummitama, sest eelmise nädala lõpp sai nagunii puudutud juba. Ma loodan, et mõni matk tuleb ikka veel, sest kangesti tahaks tegelikult tulla:)
Palju päikest teile homseks!!!
Liisa
Liisa
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 20
Age : 34
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  Belfrost Esm Okt 20, 2008 8:24 am

Ma pean ka kurvastusega tõdema, et seekord ma ei saa matkale tulla ja langen Hedi toredate inimeste kategooriast välja (kui ma seal üldse olin) Crying or Very sad Vastik külmetus on küljes ja ei oleks vist eriti tark juurde külmetama tulla. Aga ootan homme kirjeldusi matkast kindlasti. Very Happy
Belfrost
Belfrost
Tähtis, tubli ja triibuline

Postituste arv : 226
Age : 34
Asukoht : Viljandi/Tartu
Registration date : 08/09/2008

https://utbioomikud.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  Sipsik Teis Okt 21, 2008 12:26 am

nii vahva oli! ja nii ilus oli!
kordame kindlasti varsti uuesti, onju, onju, onju!!! Very Happy
Sipsik
Sipsik
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 7
Age : 35
Asukoht : Tartu
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  Sipsik Teis Okt 21, 2008 12:46 am

pildid panin orkutisse, since mul ei ole midagi fäänsimat ja ma ei viitsi teha kah praegu Razz http://www.orkut.com/Main#Album.aspx?uid=10819666285301129233&aid=1224507741
Sipsik
Sipsik
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 7
Age : 35
Asukoht : Tartu
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  hedi Teis Okt 21, 2008 7:50 am

Kas te teate ka kui hea oli... soe, päike, sillerdav järv, kraaviralli, viljapõllul jalge alt pagevad hiired, aasta viimased võililled, siis paradiisilaagripaik, päikeseloojang järve ja mõnus lõke. Ööseks seekord ei jäänudki, siiamaani ei mõista päriselt miks, vist tuli nõme südametunnistus piinama, et peaks mate loengusse jõudma (mitte et ma sinna enam jõuaks, kella vaadates), telgid jm vajalik sai lihtsalt trenni mõttes kaasa veetud. Ja ma ütlen, et sellise kotiga üle kopratammi kraavi ületades annab tasakaalu ikka otsida Wink.
Niiet, tehtud, vinge viisik või kesiganes me nüüd ka oleme, ja varsti oleme ilmselt metsas tagasi, see paratamatu.
Cheers,
Hedi
hedi
hedi
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 187
Age : 35
Asukoht : Tartu
Registration date : 09/09/2008

http://www.nipernaadi.ee

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  Ainar Teis Okt 21, 2008 8:50 pm

.. viimane kord kui ma hiirt nägin oli see repsil.. ja ta piinles surmaagoonias. Keegi kavalpea oli talle peale astunud. Sihuke vaatepilt, et kippus lausa õhtut rikkuma.
Ainar
Ainar
EiRebane

Postituste arv : 240
Age : 35
Registration date : 18/09/2008

Tagasi üles Go down

Matkale, matkale, looduslapsed matkale! - Page 2 Empty Re: Matkale, matkale, looduslapsed matkale!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele