Bioomikud (Remix)
Viitsid ehk sisse logida?

Join the forum, it's quick and easy

Bioomikud (Remix)
Viitsid ehk sisse logida?
Bioomikud (Remix)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Molekulaarne biotehnoloogia
Reisimine - kus käinud ja kuhu minna? EmptyNelj Veeb 20, 2014 9:07 am by SilviaIngrid

» Etoloogia?
Reisimine - kus käinud ja kuhu minna? EmptyTeis Nov 26, 2013 10:04 pm by SilviaIngrid

» önäuntsment!!
Reisimine - kus käinud ja kuhu minna? EmptyEsm Märts 11, 2013 11:40 pm by Ainar

» Füüsikaline keemia
Reisimine - kus käinud ja kuhu minna? EmptyTeis Veeb 12, 2013 1:12 pm by Pulgakomm

» ornitoloogia
Reisimine - kus käinud ja kuhu minna? EmptyTeis Jan 01, 2013 8:38 pm by Indrek

» Mõtteterad
Reisimine - kus käinud ja kuhu minna? EmptyKolm Dets 19, 2012 3:36 pm by hedi

» Mikrobioloogia II
Reisimine - kus käinud ja kuhu minna? EmptyTeis Dets 04, 2012 2:42 pm by maria255

» Süstemaatiline mükoloogia
Reisimine - kus käinud ja kuhu minna? EmptyTeis Nov 13, 2012 6:55 pm by Saepurulaps

» Ökoloogia rakendused
Reisimine - kus käinud ja kuhu minna? EmptyPüh Nov 11, 2012 2:36 pm by b05570

Gallery


Reisimine - kus käinud ja kuhu minna? Empty
Mai 2024
EsmTeisKolmNeljReedeLaupPüh
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Reisimine - kus käinud ja kuhu minna?

3 posters

Go down

Reisimine - kus käinud ja kuhu minna? Empty Reisimine - kus käinud ja kuhu minna?

Postitamine  Belfrost Nelj Okt 02, 2008 11:31 pm

Vähereisinu ei tohiks ennast pidada laia silmaringiga inimeseks. Omast kogemusest võin öelda, et igal reisil saadud kogemus on eluaegne investeering.

Siiamaani on mul suur rõõm olnud võimaluste üle käia Itaalias, Prantsusmaal, Šotimaal, kõigis skandinaaviamaades, Ameerikas, Siberis(küll väikse lapsena ja midagi mul sellest meeles ei ole aga siiski), Ungaris, Tšehhis(Boheemia maakond moonidemeres, wow!), Hollandis ja Belgias, Saksamaal, Austrias, Egiptuses, baltimaades muidugi ja Poolat ma lihtsalt vihkan, sest olen seda kolm või neli korda edasi tagasi läbinud bussiga, ökk. Slovakkias olen käinud lumelauatripil ja niisama läbi sõitnud.
Belfrost
Belfrost
Tähtis, tubli ja triibuline

Postituste arv : 226
Age : 34
Asukoht : Viljandi/Tartu
Registration date : 08/09/2008

https://utbioomikud.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Reisimine - kus käinud ja kuhu minna? Empty Re: Reisimine - kus käinud ja kuhu minna?

Postitamine  atu Reede Okt 03, 2008 12:49 am

Väljaspool Euroopat reisinud ma ei ole, käidud (vahel ka niisama läbitud) riike on kümmekond, kuid tundub, et üheski neist pole selle paiga hinge päriselt näinud.

Tulevikusihtideks Island ja Tiibet.

atu
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 30
Age : 34
Asukoht : Tartu-Sillamäe-Narva
Registration date : 29/09/2008

Tagasi üles Go down

Reisimine - kus käinud ja kuhu minna? Empty Re: Reisimine - kus käinud ja kuhu minna?

Postitamine  Kotkas Reede Okt 03, 2008 1:08 am

Perega on meil iga-aastased autoretked Vahemere äärde.

Aastal 2004 sõitsime läbi Itaalia. Me olime õega astronoomiahuviliste kokkutulekul Krabis ning üks õhtu vanemad ujusid kohale, panid meid auto peale ja ütlesid, et sõidame natuke lõuna poole. Tegelikult ei olnud üldse plaanis Vahemereni välja põrutada, aga nii see juhtus ning me leidsime end Veneetsiast. Mööda neid kitsaid tänavaid oli tõeliselt sürreaalne kõndida. Sellised kohad, mida olin näinud ainult piltide peal või mõnes filmis.

Aastal 2005, Kreeka, tegime tiiru peale tervele Peloponnesose poolsaarele. Käisime ka Katerini nimelises linnas. Mu õde sai endale paar toredat pilti teeviidaga, millel oli tema nimi peal.

2006 oli taas Itaalia, sest viimasest korrast jäi meile väheks ning me jugasime Napolini välja. MIngis Napoli äärelinnas olid joogikaevad, kuhu vesi tuli otse mägedest ning ma arvan, et ma pole kunagi nii maitsvat vett joonud. Omamoodi maigu andis kindlasti juudre ka meeletu linna peal kõplamine ning loks vett tegi olemise palju paremaks. Seal samas oli ka kõige ägedam pitsakoht, mida olen näinud. Koha leidsime selle järgi, et kohalikud sõitsid sealt minema, viis-kuus inimest rolleri peal, pitsakarbid käes. Selline ülipisike urgas, aga kokk oli tore ja ülisõbralik, üritas meiega Hispaania keelt rääkida (mu ema oskab seda). Välja kukkus itaalia keel hispaania keelsete asesõnadega. Ta väitis, et oskab veel paljusid keeli ning vatras neis keeltes pikalt. Meie ei saanud loomulikult midagi aru, lihtsalt naeratasime viisakalt. Pitsa ise oli peaaegu sama suur kui meie Volvo nina ning maitses taevalikult. Samal aastal oli minu esimene mägimatk Tatratesse.

2007 sõitsime läbi Hispaania. Käisime kõige lõunapoolsemas Euroopa tipus. Minu rõõmuks läbisime ka Barcelona, sest juba väga pisikeset peale olen ma tahtnud kõndida Sagrada Familia sammaste vahel (millest enamus oli kahjuks kiletatud).

2008 Portugal. Tegime ringi peale Pürenee poolsaarele.

Niisiis olen sõitnud läbi Läti, Leedu, Poola, Saksamaa, Prantsusmaa, Austria, Ungari, Slovakkia, Tšehhi, Horvaatia, Makedoonia, Bosnia-Hertsegoviina, Belgia, Luksemburgi, Andorra, Monaco, Sloveenia ja võib-olla veel mõne Lõuna-Euroopa riigi. Üks reis kestab tavaliselt kuu aega (esimene oli kümme päeva).

Kui uni tuleb viskame tee kõrvale magamiskotid maha ja magame. Kui nälg tuleb, siis sööme kaasa võetud purgisuppi. Need reisid meeldivad mulle väga, ka lihtsalt sellepärast, et selline ratastel elu pakub vaheldust. Samas vahel tundub, et kuu aega on veidi palju. Põhimõtteliselt kolmandik suve on läinud.

Veel olen käinud Peterburis.

Tulevikusihid? Eks vaatame...
Kotkas
Kotkas
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 58
Age : 33
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Reisimine - kus käinud ja kuhu minna? Empty Re: Reisimine - kus käinud ja kuhu minna?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele