Bioomikud (Remix)
Viitsid ehk sisse logida?

Join the forum, it's quick and easy

Bioomikud (Remix)
Viitsid ehk sisse logida?
Bioomikud (Remix)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Molekulaarne biotehnoloogia
Tuutori nurgake - Page 3 EmptyNelj Veeb 20, 2014 9:07 am by SilviaIngrid

» Etoloogia?
Tuutori nurgake - Page 3 EmptyTeis Nov 26, 2013 10:04 pm by SilviaIngrid

» önäuntsment!!
Tuutori nurgake - Page 3 EmptyEsm Märts 11, 2013 11:40 pm by Ainar

» Füüsikaline keemia
Tuutori nurgake - Page 3 EmptyTeis Veeb 12, 2013 1:12 pm by Pulgakomm

» ornitoloogia
Tuutori nurgake - Page 3 EmptyTeis Jan 01, 2013 8:38 pm by Indrek

» Mõtteterad
Tuutori nurgake - Page 3 EmptyKolm Dets 19, 2012 3:36 pm by hedi

» Mikrobioloogia II
Tuutori nurgake - Page 3 EmptyTeis Dets 04, 2012 2:42 pm by maria255

» Süstemaatiline mükoloogia
Tuutori nurgake - Page 3 EmptyTeis Nov 13, 2012 6:55 pm by Saepurulaps

» Ökoloogia rakendused
Tuutori nurgake - Page 3 EmptyPüh Nov 11, 2012 2:36 pm by b05570

Gallery


Tuutori nurgake - Page 3 Empty
Mai 2024
EsmTeisKolmNeljReedeLaupPüh
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Tuutori nurgake

+11
martin
Eda
Tormilind
Indrek
Tegelane
Pätu
Ainar
hedi
paula
Belfrost
Dan
15 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Tuutori nurgake - Page 3 Empty Re: Tuutori nurgake

Postitamine  Dan Reede Veeb 06, 2009 6:43 pm

Vot seda ma ei oska öelda, seda tuleb küsida teise kahe tuutori käest.
Isiklikult endale ma genereerin ka tabeli moodi tunniplaani. Kasutades siis excelit või microsoft wordi
Dan
Dan
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 60
Age : 36
Asukoht : Tartu
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Tuutori nurgake - Page 3 Empty Re: Tuutori nurgake

Postitamine  timps Teis Veeb 10, 2009 9:36 pm

ÕISis saab tunniplaani nt nii: Ainetele ja eksamitele registreerumine, kerid alla ja klõpsad nuppu "Minu tunniplaan/eksamiplaan", sealt uuri ise edasi Wink
timps
timps
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 4
Age : 38
Registration date : 10/02/2009

Tagasi üles Go down

Tuutori nurgake - Page 3 Empty veelkord suvepraktikumidest

Postitamine  martin Kolm Märts 04, 2009 1:17 am

2008 aastal sisseastunutel tõesti ei ole ette näha kohustuslikke suvepraktikume. Küll aga need kes vaimusilmas on kaalunud ja vaadanud oma õppekava ning oma valikuid selles, siis need, kes on otsustanud võtta bioloogia valikmooduli (biogeograafia, looduskaitse bioloogia, loodus- ja keskkonnakaitse peavad läbima ka maateaduste aluste välipraktikumi.

Nagu ma olen aru saanud, siis alates meie lennust tuleb ka valikainete puhul jälgida, et mingisugune valikainete moodul saaks läbitud täies mahus ja alates sellest lennust ei kehti bio-geo teaduskonna reegel "valikaine=vabaaine" (ehk ise tead, mida valid, peaasi, et AP-d täis saad). Parandage mind kui ma eksin.

Käisin täna dekanaadis küsimas maateaduste praktikumi kohta. Hetkel ei ole küll võimalik ainele registreeruda, kuid õige pea (või siis mitte niipea) see võimalus avaneb ja ikkagi ka sel suvel toimub välipraktikum (küll ainult ekskursiooni näol). Mina igatahes soovitaksin kõigil, kel vähegi võimalik ja suvel aega, see aine valida. Ma kujutan ette, et ekskursioon tuleb välja väga eksprompt, lahe ja samas hariv.
martin
martin
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 21
Age : 37
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Tuutori nurgake - Page 3 Empty Re: Tuutori nurgake

Postitamine  martin Kolm Märts 04, 2009 9:55 am

Põhimõtteliselt avastasin, oma eileöises postituses ebaselgust. Mis ma tahtsin öelda, et seda maateaduste praksi on vaja neile, kes tahavad magistris jätkata ökoloogias ning elustiku kaitses, taime- ja seeneteaduses või zooloogias ja hüdrobioloogias
martin
martin
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 21
Age : 37
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Tuutori nurgake - Page 3 Empty Re: Tuutori nurgake

Postitamine  Krike Laup Märts 07, 2009 3:12 pm

Mmm... Teil peaks kunagi ju eriala lisamoodulis 4AP jagu (suve/väli)prakse tulema, tõsi küll selliste eeldusainetega, et näevad rohkem 2. kursuse suveprogrammi moodi välja...

Mina olen ka nii aru saanud, et mooduleid peab tervenisti läbima (ise jaman hetkel KKT erialamoodulitega...brr), nii palju kui biogeogr järgi otsustada saab, siis on täitsa 10+ vähemalt meid, kes selle mooduli juba valinud Razz

Ja alati võib vabatahtlikult sel suvel nt taimede tundmise välipraktikumi ja kevadel lindude oma võtta...
Krike
Krike
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 76
Age : 35
Asukoht : Aardla 146
Registration date : 11/09/2008

Tagasi üles Go down

Tuutori nurgake - Page 3 Empty Re: Tuutori nurgake

Postitamine  marraq Esm Märts 16, 2009 12:58 pm

See Paula eksprompt suvepraktikumi mõte on väga hea. Ma usun, et meie seas on väga mitmekesiste teadmistega inimesi, kes suudavad neid samas mahus ka edasi anda kaaslastele nagu nt looduse tundmise prakxis vist oli. Samas on just esimese aasta praktikumide mõte, et just kursusekaaslasi sotsialiseerida või umbes nii (töö ja lõbu ikka koos). Wink Panen ette minna Kesse laiule - uskuge mind see on elamus.

marraq

Postituste arv : 6
Age : 35
Registration date : 29/10/2008

Tagasi üles Go down

Tuutori nurgake - Page 3 Empty 26. märts Kapsamaarjapäev

Postitamine  Dan Teis Märts 24, 2009 8:57 pm

Nii nüüd natuke ajaloost. 26. märtsil möödub 1254 aastat sellest kui meie maarahva kuningas Kalevipoeg esimest korda kokku puutus bioloogiaga. See oli see sama päev, millal ta raudmeestega võitles. Olles abitus seisus, sai ta abistava käe siililt, kes ütles ikka serviti, Kalevipoeg, ikka serviti. Lisaks sõjatarkusele sai ta ka teada, et tema kaaslased, kellega ta pidevalt tina tahtis panna ei olnud mitte laua alla joonud joodikud(nagu Kalevipoeg seda arvas) vaid harilikud koerad. Kalevipoeg kuulis ka esimest korda, milleks inimesed koeri kasutavad. Muidugi sai ta ka muud loodustarkust teada. Vot sellepärast ongi see päev nii tähtis.
Traditsioonid: Võõrastes kohtades magamine, elamine, söömine jne.(meie puhul loengus erinevad istekohad)see sümboliseerib Kalevipoja erinevaid peatuspaiku sel teekonnal ning väljendab ka segadust, mis teda põrgupõhjas ees ootas.
Sel päeval tuleb igale küsimusele vastata: Serviti, ikka serviti. See sümboliseerib siili tarkust.
Kolmandaks tuleb jätta ukse ette piima(meie puhul ülikooli ukse taha). See sümboliseerib Kalevipoja tänulikust siili vastu.

Antud lõik pärineb parun Ivan"Kassitapja" von Intschaiseni raamatust"Maarahhwa pörimused und targused"

Kõik Maarjad teevad kapsa pirukaid, vahvlid oleks ka toredad
Dan
Dan
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 60
Age : 36
Asukoht : Tartu
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Tuutori nurgake - Page 3 Empty Kes tahab tuutoriks saada?

Postitamine  Dan Nelj Apr 30, 2009 9:24 am

Tere! Hakkab pihta uute tuutorite koolitused. Kui olete huvitatud minge http://www.ut.ee/tuutorid/, sealt saate kõik vajaliku info ja ka selleaastase tuutoriankeet. Täidetud ankeet saata AileRahel.Ausna@ut.ee või viia Ülikooli peahoonesse ruumi 102, uute tuutorite jaoks on kandideerimistähtaeg 7.05.
Koolitusest:

Ainekursuse esimene osa on sel õppeaastal 8.-9 mail toimuv auditoorne koolitus. Jätkutuutoritele ei ole auditoorne koolitus kohustuslik, kuid soovi korral võite te sellel osaleda. Blackboardis (end. WebCT) toimuv koolitusosa algab uute tuutorite jaoks 25. mail ning kestab 4 nädalat, jätkajatel tuleb enese 'vormisoleku' kinnituseks lahendada üks pisike ülesanne, aga ei midagi üle jõu käivat! Smile

Uute tuutorite suhtlemiskoolitus toimub augustis.



Tuutoripraktika eest saab 2009/2010. õppeaastal tasu ilmselt endiselt 600 krooni.
Aile Rahel Ausna

üliõpilasnõustaja

Tartu Ülikool

Ülikooli 18-102

tel 737 5627
Dan
Dan
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 60
Age : 36
Asukoht : Tartu
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Tuutori nurgake - Page 3 Empty Mustreps

Postitamine  Dan Teis Aug 11, 2009 3:52 pm

Selle aasta rebastele korraldate teie mustarepsi.
Tuletasin igaks juhuks meelde.


Päikest, Hr Uba
Dan
Dan
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 60
Age : 36
Asukoht : Tartu
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Tuutori nurgake - Page 3 Empty Re: Tuutori nurgake

Postitamine  Belfrost Nelj Aug 13, 2009 9:50 pm

Awesomesauce!
Belfrost
Belfrost
Tähtis, tubli ja triibuline

Postituste arv : 226
Age : 34
Asukoht : Viljandi/Tartu
Registration date : 08/09/2008

https://utbioomikud.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tuutori nurgake - Page 3 Empty Re: Tuutori nurgake

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele