Bioomikud (Remix)
Viitsid ehk sisse logida?

Join the forum, it's quick and easy

Bioomikud (Remix)
Viitsid ehk sisse logida?
Bioomikud (Remix)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Molekulaarne biotehnoloogia
Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D EmptyNelj Veeb 20, 2014 9:07 am by SilviaIngrid

» Etoloogia?
Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D EmptyTeis Nov 26, 2013 10:04 pm by SilviaIngrid

» önäuntsment!!
Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D EmptyEsm Märts 11, 2013 11:40 pm by Ainar

» Füüsikaline keemia
Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D EmptyTeis Veeb 12, 2013 1:12 pm by Pulgakomm

» ornitoloogia
Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D EmptyTeis Jan 01, 2013 8:38 pm by Indrek

» Mõtteterad
Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D EmptyKolm Dets 19, 2012 3:36 pm by hedi

» Mikrobioloogia II
Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D EmptyTeis Dets 04, 2012 2:42 pm by maria255

» Süstemaatiline mükoloogia
Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D EmptyTeis Nov 13, 2012 6:55 pm by Saepurulaps

» Ökoloogia rakendused
Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D EmptyPüh Nov 11, 2012 2:36 pm by b05570

Gallery


Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty
Mai 2024
EsmTeisKolmNeljReedeLaupPüh
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

+6
Auli
Millimallykas
Indrek
Airi
luize
Diana
10 posters

Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  Diana Teis Okt 12, 2010 7:37 pm

Tsau rahvas!
Täna zooloogia loengus Mati Martin ütles,et meil tuleb eksam järgmine,nädal.Kes oleks selle poolt,et paluda teda eksami aja edasi lükatta,sest minu arust liiga vähe aega ja meil veel ka biokeemia ja rakubioloogia eksameid Shocked


Viimati muutis seda Diana (Teis Okt 12, 2010 9:28 pm). Kokku muudetud 1 kord
Diana
Diana

Postituste arv : 22
Age : 34
Asukoht : Tartu
Registration date : 10/09/2009

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  luize Teis Okt 12, 2010 8:36 pm

Mina olen küll poolt.

luize

Postituste arv : 43
Age : 35
Asukoht : Tartu
Registration date : 31/08/2009

http://www.snow-jemima.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  Diana Teis Okt 12, 2010 9:03 pm

Keegi veel?People come on julgemalt Cool
Diana
Diana

Postituste arv : 22
Age : 34
Asukoht : Tartu
Registration date : 10/09/2009

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  Airi Teis Okt 12, 2010 9:23 pm

Kohustuste edasilükkamine - jaaaa! Mina olen alati poolt:D

Aga arvestades, et tal pole eksamiaaega ÕISiski üleval siis... Milline on plaan tema mõjutamiseks?
Airi
Airi

Postituste arv : 14
Age : 34
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  Diana Teis Okt 12, 2010 9:26 pm

Mida rohkem on inimesi eksami edasi lükkamise poolt,seda parem ja seda suurem on võimalus,et ta võtab meid kuulda Very Happy Ühinege rahvas Wink
Diana
Diana

Postituste arv : 22
Age : 34
Asukoht : Tartu
Registration date : 10/09/2009

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  Indrek Teis Okt 12, 2010 9:29 pm

Sain ka siis täna kuskilt kaudu teada, et eksam järgmine nädal, õisis aga mingit märki pole...saatsin siis kohe kirja...vastus oli selline:

Tere,

Nagu esimesel loengul sai kokku lepitud on eksam 19. ja 22. oktoobril
loengu toimumise ajal. Millegipärast pole veel registreerimist avatud, aga
homme me korrldame selle asja ära ja saab ka registreeruda.

Kena õhtut soovides

siit järeldub, et esimeses loengus mainiti neid eksamiaegu....
võta nüüd kinni..muidugi oleks tore kui eksamit hiljem teha saaks aga kui esimes loengus need välja hõigati siis pole vist midagi teha...tuleb järgmine nädal kirjutada. study
Indrek
Indrek

Postituste arv : 32
Age : 37
Asukoht : Tartu
Registration date : 11/09/2008

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  luize Teis Okt 12, 2010 9:30 pm

Aga kas selle kohta mingit reegilt või midagi taolist ei ole, et kui kaua enne eksamit eksamiaeg ÕISis olema peab?

(et oleks millega mõjutada Very Happy)

Ökodel on tulemas geoinformaatika ja hüdroloogia eksamid, seega vähemalt mina rõõmustaks zooloogia edasilükkumise üle.

luize

Postituste arv : 43
Age : 35
Asukoht : Tartu
Registration date : 31/08/2009

http://www.snow-jemima.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  Diana Teis Okt 12, 2010 9:34 pm

Teeme nii,et keegi saadab kirja(näiteks mina) ja me kõik,kes on poolt lihtsalt allkirjastame Wink
Diana
Diana

Postituste arv : 22
Age : 34
Asukoht : Tartu
Registration date : 10/09/2009

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  Millimallykas Kolm Okt 13, 2010 12:19 pm

flower


Viimati muutis seda Millimallykas (Laup Okt 23, 2010 7:12 pm). Kokku muudetud 1 kord

Millimallykas

Postituste arv : 7
Age : 33
Registration date : 06/10/2010

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  Diana Kolm Okt 13, 2010 12:32 pm

confused
Diana
Diana

Postituste arv : 22
Age : 34
Asukoht : Tartu
Registration date : 10/09/2009

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  Auli Kolm Okt 13, 2010 5:48 pm

Üllatus oli jah kenake, pärisin ise ka Martinilt järgi ja sain copy-paste sama vastuse, mis Ints. Nüüd tunnen oma vaimse seisundi pärast muret, sest ma ausõna ei mäleta kohe üldse, et esimeses loengus oleks eksamiaegadest juttu olnud, üles pole seda ka kuhugi kirjutanud...
Vaatasin põguselt need eksamireeglid ja asjad üle ja seal on ainult kehtestatud, et eksamiajad pannakse semestri alguses paika. Martini sõnade järgi (ja minu mälu vastu) see on nagu tehtud, nii et ega me vist palju teha ei saa. Kuigi see praktikumide läbimise teema on jah kahtlane, oli nagu jutt, et need peab enne ära tegema.
No ma ei tea, eks võib ju proovida vaidlustada, aga ei usu, et meil eriti ¹ansse oleks Rolling Eyes

Auli

Postituste arv : 34
Age : 34
Registration date : 08/09/2009

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  leida.o Kolm Okt 13, 2010 8:55 pm

Zooloogias ei ole ekamile pääsemiseks vaja läbida praktikaid, kuna tegemise on erinevate õppeainetega õis'i järgi. Eksami edasi lükkamist ma küll ei poolda. Veidi kiireks läheb, aga see eest saab teiseks praktika kontrolltööks asjad selgeks Smile Pealegi kes õpib, see õpib, kes ei õpi, see kukuks ka jaanuaris läbi?
Äkki pakute talle välja teha veel üks eksam, ehk siis kokku kolm eksamit pluss järeleksam?

leida.o

Postituste arv : 1
Age : 34
Registration date : 17/10/2009

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  amicitia Kolm Okt 13, 2010 10:26 pm

Ühe eksami (nt ülejärgmisel nädalal) võiks küll juurde teha. Järgmine nädal on niigi juba puhas agoonia. Ja ka minul ei ole esimesest loengust mingeid eksamiaegu kirjas?!

amicitia

Postituste arv : 9
Age : 34
Registration date : 18/03/2010

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  maarja90 Teis Okt 19, 2010 12:35 pm

Heiii!

See küll ei käi vastava teema alla, aga inimesed, kellel täna oli zooloogias eksam, võiksid kirjutada, mida küsiti. (:

Päikest!
Maarja

maarja90

Postituste arv : 11
Age : 34
Registration date : 31/08/2009

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  amicitia Teis Okt 19, 2010 1:34 pm

No mul oli nt küsitud kõrgemate vähkide jaotust nende liikumise põhjal, tõmba joon alla Mollusci klassidele (lad.k), tunne ära laiussi nimi (lad.k), tõmba joon alla rühmadele, mis kuuluvad planktonisse. Sauruste väljasuremisajastu, linnuliikide arv, millest on arnenud lõuad, millal tekkisid esimesed selgroogsed. Rohkem praegu ei mäleta.
Ehk siis küsimused on üsna random.

amicitia

Postituste arv : 9
Age : 34
Registration date : 18/03/2010

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  Krissu258 Kolm Okt 20, 2010 5:06 pm

Hei!
Küsimus eksami kohta Smile
Kas süstemaatikas on küsimusi, kus tuleb ise ladina keeles kirjutada nimetusi (liike või klasse või seltse jne) või on kõik valikvastustega?
Ehk siis kas kogu süstemaatika peab peas olema või saab ilma ka hakkama?
Krissu258
Krissu258

Postituste arv : 14
Age : 34
Registration date : 02/09/2009

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  maarja90 Kolm Okt 20, 2010 6:19 pm

Ma otsisin nüüd igaltpoolt, kust vähegi oskasin, aga ei suuda leida, millest tekkisid lõuad? Ja veel tahaksin ma teada, milline siis on kõrgemate vähkide jaotus nende liikumise järgi? Very Happy

maarja90

Postituste arv : 11
Age : 34
Registration date : 31/08/2009

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  amicitia Kolm Okt 20, 2010 6:25 pm

maarja90 kirjutas:Ma otsisin nüüd igaltpoolt, kust vähegi oskasin, aga ei suuda leida, millest tekkisid lõuad? Ja veel tahaksin ma teada, milline siis on kõrgemate vähkide jaotus nende liikumise järgi? Very Happy

Nii palju kui mina lugesin, tekkisid lõuad esimestest lõpusekaartest.
Ja noh, olgu, ei olnud vähkide jaotus nende liikumise järgi, oli ikkagi ehituslik, mis liikumisega seotud. Oli ladina keeles kolm gruppi ja palutud neid seletada - mul oli Decapoda, Natantia ja Reptantia.

amicitia

Postituste arv : 9
Age : 34
Registration date : 18/03/2010

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  maarja90 Kolm Okt 20, 2010 6:36 pm

amicitia kirjutas:
maarja90 kirjutas:Ma otsisin nüüd igaltpoolt, kust vähegi oskasin, aga ei suuda leida, millest tekkisid lõuad? Ja veel tahaksin ma teada, milline siis on kõrgemate vähkide jaotus nende liikumise järgi? Very Happy

Nii palju kui mina lugesin, tekkisid lõuad esimestest lõpusekaartest.
Ja noh, olgu, ei olnud vähkide jaotus nende liikumise järgi, oli ikkagi ehituslik, mis liikumisega seotud. Oli ladina keeles kolm gruppi ja palutud neid seletada - mul oli Decapoda, Natantia ja Reptantia.


Suur aitäh Slle!! Smile

maarja90

Postituste arv : 11
Age : 34
Registration date : 31/08/2009

Tagasi üles Go down

Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D Empty Re: Zooloogia eksami edasilükkamine.ÜHINEGE RAHVAS!!! :D

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele