Bioomikud (Remix)
Viitsid ehk sisse logida?

Join the forum, it's quick and easy

Bioomikud (Remix)
Viitsid ehk sisse logida?
Bioomikud (Remix)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Molekulaarne biotehnoloogia
Appikutse TÜÜE-st EmptyNelj Veeb 20, 2014 9:07 am by SilviaIngrid

» Etoloogia?
Appikutse TÜÜE-st EmptyTeis Nov 26, 2013 10:04 pm by SilviaIngrid

» önäuntsment!!
Appikutse TÜÜE-st EmptyEsm Märts 11, 2013 11:40 pm by Ainar

» Füüsikaline keemia
Appikutse TÜÜE-st EmptyTeis Veeb 12, 2013 1:12 pm by Pulgakomm

» ornitoloogia
Appikutse TÜÜE-st EmptyTeis Jan 01, 2013 8:38 pm by Indrek

» Mõtteterad
Appikutse TÜÜE-st EmptyKolm Dets 19, 2012 3:36 pm by hedi

» Mikrobioloogia II
Appikutse TÜÜE-st EmptyTeis Dets 04, 2012 2:42 pm by maria255

» Süstemaatiline mükoloogia
Appikutse TÜÜE-st EmptyTeis Nov 13, 2012 6:55 pm by Saepurulaps

» Ökoloogia rakendused
Appikutse TÜÜE-st EmptyPüh Nov 11, 2012 2:36 pm by b05570

Gallery


Appikutse TÜÜE-st Empty
Mai 2024
EsmTeisKolmNeljReedeLaupPüh
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Appikutse TÜÜE-st

5 posters

Go down

Appikutse TÜÜE-st Empty Appikutse TÜÜE-st

Postitamine  Krike Püh Aug 23, 2009 9:01 pm

TÜÜE-st jõudis minuni appikutse leidmaks inimesi rebasenädalale meie teaduskonda tutvustama (pidime üks vähestest kui mitte ainus teaduskond olema, kes ei ole veel inimesi leidud!)
Kes on nõus appi tulema?
Rohkem infot selle kohta:

"Tartu Ülikooli rebasenädal ehk „Tere tulemast tudengite sekka!“


Septembri esimesel nädalal tegutsevad kõikides Tartu Ülikooli teaduskondades „rebaste infopunktid“, mille eesmärgiks on vastsed tudengid sõbralikult vastu võtta ja neil tudengieluga paremini kohanemisel toeks olla. Edasi läheb elu juba õlg õla kõrval ühtse teaduskonna perena.

Infopunktid on teaduskondade fuajeedes 1.-3. septembril (teisipäevast – neljapäevani) kella 10.00-st kuni 16.00-ni. Infopunktides on iga teaduskonna vanemad üliõpilased ja tuutorid, kes seal siis igakülgselt rebaseid abistamas on.

Rebastele jagatakse infot teaduskonna igapäevaste tegemiste kohta, tutvustatakse õppehoonet, abistatakse rebastel ÕIS-iga tuttavaks saada, jagatakse oma kogemusi, tutvustatakse võimalusi elada aktiivset üliõpilaselu jms. Lisaks müüakse tudengipäevikuid, tutvustatakse TÜÜE tegemisi ja jagatakse vajalikke infomaterjale (erinevad voldikud/flaierid, kyydiga.ee flaier). Igal teaduskonnal on ka endal võimalus teha vajalik tutvustav materjal oma teaduskonna kohta, et seda siis levitada. Sama kehtib ka kõigi teiste organisatsioonidega, mis teaduskonnas tegutsevad või millega lähem side on.

Igal teaduskonnal on vabad käed olla loov ja teha seal võimalikult aktiivne ja kaasahaarav programm. Ühtlasi võiks olla võimalus infopunktis liituda infolistidega, mille kaudu nad edaspidi üliõpilaseluga kursis oleksid (TÜÜE tudengiinfo list, teaduskonna „aktiivsete list“, jne).

Rebasenädal võiks lõppeda rebaste tutvumisüritusega (klubiõhtuga/aruteluõhtuga), millega saaks aluse panna regulaarselt koos käivale üliõpilaskogule. Üritusel võiks olla kaasatud ka mõned õppejõud või näiteks teaduskonna dekaan, et ka nendega saaks tudengid sõbralikult vabas õhkkonnas tuttavaks saada. Peamine mõte ongi see, et see üritus oleks piisavalt kaasahaarav ning tekitaks soovi üliõpilaskoguna tulevikus regulaarselt koos käia, et üheskoos tungielu nauditavaks muuta. Üritus ei pea toimuma samal nädalal, kuna melu ja elevust on juba piisavalt palju siis. Pigem olekski kasulik keskenduda septembri teise nädala peale, et pikendada teavitustööd ja tõsta sellega võimalikult laiapõhjalist kaasatust. Rebasenädala jooksul võib ka teha muid üritusi/mänge/aktsioone.

Tervitusnädala mõte tuli haridusteaduskonna Noore Õpetaja Huviklubist, mis alustas NÕHK-i nädalaga ja pakkus rebastele nii infot kui ka vahvaid mänge (nt seiklusmäng: “Tunne heade mõtete linna!“, foto- ja videokonkurss jne). Sellele järgneval nädalal tehti aruteluõhtu kohvikus Werner, millest sai alguse iga kahe nädala tagune aruteluõhtute sari, mis kestab tänaseni. Ühtlasi koguti ka rebaste andmeid ja lisati nad NÕHK-i listi.

Korraldamiseks on vajalik:

1. Leida teaduskonna fuajees infoletiks sobilik koht – võimalikult nähtaval
2. Infoletis asuvad: flaierid, bro¹üürid, internetiühendusega arvuti (ÕIS-i tutvustamine), projektor (nt piltide vms tegevuste näitamine, kui on midagi näidata)
3. Kogu selle aja peaks infoletis viibima vähemalt 1 inimene. Iga teaduskonna esindaja muretseb ise endale abilised ning rääkima ka oma teaduskonna tuutoritega. (Tuutoritundides tuleks ka reklaamida nii tuutorite kui ka õppekorraldusspetsialistide poolt infopunkti ja võimalust sealt iga päev nõu saada)

Tervitusnädala finantseerimine võiks toimuda teaduskondade endi poolt. Reaalseid kulusid pole palju, suurim neist on inimeste ajakulu. Tutvustusmaterjalide paljundamine jne saab olla teaduskondade poolt. Vajadused ja võimalused tuleb kokku leppida dekanaadi juhatajaga. "
Krike
Krike
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 76
Age : 35
Asukoht : Aardla 146
Registration date : 11/09/2008

Tagasi üles Go down

Appikutse TÜÜE-st Empty kustutan tuld;)

Postitamine  Tormilind Püh Aug 23, 2009 10:17 pm

no nii!

olen väga heas tujus ja olen vist iga asjaga nõus!! nii et, kes tahaks veel selle asjaga tegeleda? ma võin küll igati tubli olla, kuid ei saa kõigega ise hakkama Cool kuidas oleks kui saaks kokku ja arutaks seda asja? mida varem seda parem:P

Tormine flower
Tormilind
Tormilind
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 102
Age : 34
Asukoht : Tartu
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Appikutse TÜÜE-st Empty Re: Appikutse TÜÜE-st

Postitamine  Krike Esm Aug 24, 2009 10:43 am

Tormi, kuna ma ise ka nõus olin, siis ma arvan, et see vist on mingi suveefekt Wink Aga Kotkas ja Anni ütlesid ka juba, et nad on nõus muidu ja geenikast Liliani saime ka kampa... Muidugi peab teiste erialade omasid ka seepama, sest meil ikkagi on bioloogidel enamvähem samal ajal loengud... Aga ma uurin asja veel ja kohe kui midagi uut rääkida on, siis räägin Wink
Krike
Krike
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 76
Age : 35
Asukoht : Aardla 146
Registration date : 11/09/2008

Tagasi üles Go down

Appikutse TÜÜE-st Empty Re: Appikutse TÜÜE-st

Postitamine  jannu014 Esm Aug 24, 2009 6:15 pm

Hei!
Olen see aasta värskete biorebaste tuutor. Mainin kindlasti tuutoritunnis infopunkti ära ja suunan neid ka Teie juurde.Smile
-Jaanika-
jannu014
jannu014
Biotuutor

Postituste arv : 80
Age : 35
Asukoht : Tartu
Registration date : 12/09/2008

Tagasi üles Go down

Appikutse TÜÜE-st Empty Re: Appikutse TÜÜE-st

Postitamine  Sipsik Esm Aug 24, 2009 9:22 pm

Mina oleksin ka abistamisest huvitatud:)
Millal see kokkusaamine võiks toimuda?
Päikest:)
Sipsik
Sipsik
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 7
Age : 35
Asukoht : Tartu
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Appikutse TÜÜE-st Empty Re: Appikutse TÜÜE-st

Postitamine  Krike Esm Aug 24, 2009 10:28 pm

Ma ei tea, kas on liiga hilja juba siis, aga minu meelest võiks laupäeval kokku saada ja täpsemalt asjad paika panna? Muidu geenikad pidid ka käpad olema Smile
Krike
Krike
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 76
Age : 35
Asukoht : Aardla 146
Registration date : 11/09/2008

Tagasi üles Go down

Appikutse TÜÜE-st Empty Re: Appikutse TÜÜE-st

Postitamine  Tormilind Kolm Aug 26, 2009 7:23 am

lauba sobib mullegi;)

iseenesest võiks minu juures teha sest mul on 2-toaline korter ja ma praegu üksi;) siia mahub päris korralikult ruumi;) kas mingi kella 5 paiku sobiks? minu adre on Kalda tee 18-88

Tuuleta
Tormilind
Tormilind
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 102
Age : 34
Asukoht : Tartu
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Appikutse TÜÜE-st Empty Re: Appikutse TÜÜE-st

Postitamine  Tormilind Kolm Aug 26, 2009 7:25 am

aga kuidas selle dekanaadist küsimisega on? kas seda peab tegema?
või lähme lihtsalt varem sinna kohale ja siis sebime asjad?
projektor on ju päris kapriisne tegelane:P
Tormilind
Tormilind
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 102
Age : 34
Asukoht : Tartu
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Appikutse TÜÜE-st Empty Re: Appikutse TÜÜE-st

Postitamine  Tormilind Nelj Aug 27, 2009 6:54 am

mind saab täna ja homme kätte tel-i teel

55 62 76 61

Tormi
Tormilind
Tormilind
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 102
Age : 34
Asukoht : Tartu
Registration date : 09/09/2008

Tagasi üles Go down

Appikutse TÜÜE-st Empty Re: Appikutse TÜÜE-st

Postitamine  Krike Reede Aug 28, 2009 6:42 pm

Mina ka lõpuks Soomaa metsadest tagasi... Suutsin telefoni ka ühte autosse "libistada" nii et helistamisega nii mulle ka kui mul välja on väga naljakad lood :7

Mmm... Lillu ütles, et käis dekanaadis ära, lubatud sai, aga mingit materjali väga ei olnud... Homme teen ausalt infolehe plaani ära ja siis saadan teile ka: saab pühapäeval jamada ja esmaspäeval välja printida kas TÜÜE-s või dekanaadis. Saatsin inimestele, kes mulle öelnud on, et on käpad lehe ka, kuhu nad võiks kirja panna üldse kõik ajad, mis neile sobiksid ja mulle tagasi saata, 31. võiks siis selle järgi paika panna, mis aegadel täpsemalt keegi platsis on.

Nii... aga kokkusaamisest... Kuidas teil pühapäev orienteeruvalt kell 16 sobiks (tuli täiesti eksprompt nii et võib veel muuta), kas või Struve 5-17-s kui muud paremat pinda kellelgi pähe ei tule?

Muide, Tormi, räägi oma ideest seoses projektoriga Smile?
Krike
Krike
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 76
Age : 35
Asukoht : Aardla 146
Registration date : 11/09/2008

Tagasi üles Go down

Appikutse TÜÜE-st Empty Re: Appikutse TÜÜE-st

Postitamine  Krike Reede Aug 28, 2009 10:00 pm

Tormilind kirjutas:lauba sobib mullegi;)

iseenesest võiks minu juures teha sest mul on 2-toaline korter ja ma praegu üksi;) siia mahub päris korralikult ruumi;) kas mingi kella 5 paiku sobiks? minu adre on Kalda tee 18-88

Tuuleta

Oi, ma kka üldse ei oska ikka üldse lugeda Embarassed , väga hea, teeme siis Smile
Krike
Krike
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 76
Age : 35
Asukoht : Aardla 146
Registration date : 11/09/2008

Tagasi üles Go down

Appikutse TÜÜE-st Empty Re: Appikutse TÜÜE-st

Postitamine  Laura S Laup Aug 29, 2009 7:31 pm

Nonii, rääkige, mida asjalikku paika saite ja kas homme ka koosolek toimub? Smile
Laura S
Laura S
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 3
Age : 34
Asukoht : Jõgeva alevik/Tartu
Registration date : 24/08/2009

Tagasi üles Go down

Appikutse TÜÜE-st Empty Re: Appikutse TÜÜE-st

Postitamine  Krike Laup Aug 29, 2009 9:15 pm

Jah, homme on ka koosolek kell 4 ja seekord Struve 5-17 (raamatukoguga sama tänav, toim.) Smile
Mmm...infonurga paigutuse ja plaanid saime enamvähem paika, homme tuleb täiustada Cool

P.S. Kui kellelgi tuleb meelde veel olulisi linke, kohti või ühinguid/klubisid/organisatsioone, mida meie teaduskonna rebastel vaja võiks minna, siis andke julgelt teada, eks Wink
Krike
Krike
Bioloogia Tudeng

Postituste arv : 76
Age : 35
Asukoht : Aardla 146
Registration date : 11/09/2008

Tagasi üles Go down

Appikutse TÜÜE-st Empty Re: Appikutse TÜÜE-st

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele